Seminár v Hube #4

7.3.2023

O ROZHODNOSTI

/ Ako sa rýchlo rozhodovať a neoverthinkovať v dobe chaosu 

Stáva sa vám občas, že sa cítite zaseknutí? * Ako si vybrať? * Podľa čoho?

Možno ste len nerozhodní a neviete si vybrať. V dnešnej dobe neobmedzených možností máme FOMO (fear of missing out) zo všetkého, čo si nevyberieme a tak si často nevyberieme nič a ostávame zaseknutí.

Seminár s Mišom Duchoňom.

Skúsený kouč, ktorý pomáha klientom rozhodovať sa v situáciach, keď správna možnosť neexistuje, či už pri zmene práce, začatí/ukončení podnikania alebo iných životných rozhodnutiach.

Sám sa rozhodol po rokoch života v Bratislave presťahovať na Liptov a podľa jeho slov to bolo jedno z jeho naj rozhodnutí roku 2022. 

Taktiež na 1,5 roka kompletne quitol sociálne média, precestoval 60 krajín sveta, venoval sa poloprofesionálne športu, podnikal aj bol zamestnaný v korporáte, či predal 90% svojich vecí aby žil minimalisticky. Ako sa v týchto situáciach rozhodoval, čo boli chyby z ktorých sa vieš poučiť a ako môžeš využiť behaviorálny výskum na to, aby si nabudúce v podniku neoverthinkoval a rýchlejšie oslovil ženu, ktorá sa ti páči, toto všetko sa dozvieš už 7.3.2023 v Liptov Hub.

A práve o tom, ako prekonať rozhodovaciu paralýzu, či už v práci, vzťahoch alebo iných oblastiach, bude tento workshop v Liptov Hub.


Dozvieš sa:


Príď na tento workshop a nechaj sa inšpirovať, ako sa rýchlejšie rozhodovať v dobe chaosu.

Príď a rasti!

Partner podujatia:

Liptovar logo

Liptovar - Remeselný pivovar

Mesto Litovský Mikuláš

Vstupné: Free

Pridaj sa do mailing listu

Nič ti neujde 🖖

Dáme ti vedieť o chystanej akcii u nás v coworku. Žiadny spam ani predaj ponožiek.

Registráciou súhlasíš so všeobecnými obchodnými podmienkami a podmienkami ochrany osobných údajov.