Free seminár v Hube #10

4.5.2023

(17:00 -19:00)

GETTING THINGS DONE

/ Ako zvládať úlohy pracovného aj súkromného života bez stresu

Seminár o základných princípoch produktivity bez stresu v pracovnom aj osobnom živote s certifikovaným GTD trénerom Marekom Koganom.

Metóda Getting Things Done (GTD) alebo vo voľnom preklade "Mať všetko hotové" je osvedčená cesta pre získanie kontroly nad svojim svetom a udržanie si perspektívy, resp. nadhľadu vo svojom živote.

GTD predstavuje komplexný prístup k riadeniu pracovného a súkromného života, ktorý transformuje zahltenie a chaos do integrovaného systému produktivity bez stresu.

David Allen, tvorca GTD metodológie a autor bestselleru Getting Things Done, je vedúcou svetovou autoritou v oblasti osobnej a organizačnej produktivity.

Príď a rasti!

Príď na seminár zadarmo

Marek Kogan, certifikovaný GTD tréner

S metódou osobnej a organizačnej produktivity Getting Things Done som sa stretol asi pred 13 rokmi, keď som pracoval ako manažér útvaru akvizícií korporátnych zákazníkov v spoločnosti T-Mobile. Okrem množstva povinností a záväzkov v práci sa mi vtedy narodila dcéra. A ja som preto začal hľadať cestu, ako čo najproduktívnejšie zvládať každodennú záplavu úloh, dosahovať želané výsledky a zároveň si pri tom zachovať čistú myseľ a strategický nadhľad. Aby som bol schopný odchádzať z práce s dobrým pocitom a bol prítomný a sústredený aj v súkromnom živote.

Princípy GTD sa postupne stali neoddeliteľnou súčasťou mojich dní a pomáhali mi s väčšou ľahkosťou zvládať každodenné výzvy pracovného aj súkromného života. Nie pracovať viac, ale pracovať rozumnejšie, sústredenejšie a jednoduchšie. Metóda GTD si ma získala najmä svojou veľmi praktickou stránkou a stala sa pre mňa odpoveďou na otázku, ako si v dnešnej hektickej dobe zariadiť a zorganizovať svoj život.

Dozvieš sa:

Príďt ochutnať ako ti nástroje a techniky GTD pomôžu dosahovať lepšie výsledky s menším úsilím a prispejú k tvojej celkovej spokojnosti.

Vstupné: Free

Rezervuj si svoje miesto na ahoj@liptovhub.sk, alebo cez formulár->

Partner podujatia:

Mesto Litovský Mikuláš

Liptovar logo

Liptovar - Remeselný pivovar

Pridaj sa do mailing listu

Nič ti neujde 🖖

Dáme ti vedieť o chystanej akcii u nás v coworku. Žiadny spam ani predaj ponožiek.

Registráciou súhlasíš so všeobecnými obchodnými podmienkami a podmienkami ochrany osobných údajov.