O nás

Coworking Liptov Hub je komunita profesionálov, kreatívcov, podnikateľov a umelcov, ktorí veria v silu coworkingu, kde sa rozvíjame a pomáhame si rásť.

Skúsený kouč, ktorý pomáha klientom rozhodovať sa v situáciach, keď správna možnosť neexistuje, či už pri zmene práce, začatí/ukončení podnikania alebo iných životných rozhodnutiach.

Rodák z Liptovského Mikuláša, študoval fyziku najskôr na Mat-Fyz v Bratislave, neskôr na doktorandskom štúdiu v New Yorku. Od roku 2013 pracuje na FMFI UK ako učiteľ a (hlavne) ako vedec.

"Baví ma veda a snažím sa to robiť poctivo, takže to zaberá veľa aj z voľného času. V tom zvyšnom sa aktívne venujem športu."

Matúš Šenšel

Marketér s dlhoročnou praxou.

"Liptov Hub je milé a zároveň motivujúce prostredie na prácu. Proste ideálne zázemie pre skĺbenie práce a vychádzok do prírody. K dizpozícii kuchynka, zasadačky,.. Neváhaj a príď i ty."

Marketingový profesionál, podnikateľ, regionálny politik.

Ešte počas vysokej školy sa začal venovať marketingu aj napriek tomu, že študoval bankový manažment marketingu zasvätil svoj doterajší profesionálny život. Bol v agentúrnom svete, v bankovom sektore, developmente a momentálne vstúpil aj do komunálnej politiky.

Kto sme

Veríme, že coworking je viac než len spôsob, ako dokončiť prácu. Je to komunita rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Potrebuješ zvýšiť svoju produktivitu?

Vyskúšaj atmosféru zdieľaných priestorov v coworkingu Liptov Hub. Vyber si typ členstva, ktorý najviac vyhovuje Tvojim potrebám.

Pracuj na Liptove v produktívnom prostredí bez rušivých vplyvov.

Pracuj iba pár dní v týždni, alebo pravidelne stretávaj kolegu.

Maj veci na svojom mieste a vo svojom čase bez kompromisov.